fbpx

Najlepsze konto dla podróżnika z 200 zł premii za otwarcie i 100 zł za polecenie

O tym, w jaki sposób płacić za granicą we wszystkich walutach świata, bardzo szczegółowo pisałem tutaj. W tym artykule napiszę więcej o jednym, najlepszym według mnie rozwiązaniu, którego od ponad roku używam sam – koncie w Banku PEKAO. W podróży i na co dzień.

Co daje nam zwykłe, podstawowe Konto Przekorzystne w PEKAO?

👍 płatności we wszystkich walutach świata po rewelacyjnym kursie MasterCard, nie do uzyskania w żadnym kantorze
👍 darmowe, nielimitowane wypłaty z bankomatów za granicą po takim samym, rewelacyjnym kursie
👍 4% zwrotu za rezerwacje na Booking.com (indywidualny link do rezerwacji znajdziemy w serwisie transakcyjnym)
👍 jedno złotówkowe konto i jedna złotówkowa karta, żadnych kont walutowych (chyba, że potrzebujesz je do przelewów walutowych), przepinania karty, wymian walut, kantorów
👍 bezpłatna karta debetowa i prowadzenie konta, 2 darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce w miesiącu*

Jak otworzyć konto, by otrzymać premię 200 zł za otwarcie konta i 100 zł za każdego poleconego? 💸

Nie musimy wychodzić z domu ani czekać na kuriera. Wystarczy zdjęcie dowodu osobistego i selfie do weryfikacji.

Żeby założyć konto w promocji, należy skorzystać z tego linka. Podczas wyboru produktu (Konto Przekorzystne, kartę Visa Gold odznaczamy) należy podać kod polecającego: 790381043. To bardzo ważne.

Po pomyślnej weryfikacji (zdjęcie dowodu osobistego oraz selfie) i otwarciu konta, posiadając już numer klienta, niezależnie od chęci polecania konta znajomym, należy przystąpić do programu partnerskiego tutaj, z zaznaczeniem wszystkich zgód.

Jakie warunki trzeba spełnić później, by otrzymać premię 200 zł za otwarcie konta i 100 zł za każdego poleconego? 💸

Do końca kolejnego miesiąca następującego po otwarciu konta oraz w kolejnych 3 miesiącach należy spełnić poniższe 3 warunki. Czyli otwierając konto np. 10 kwietnia, poniższe warunki należy spełnić w 4 okresach: kwiecień-maj (dowolnie który miesiąc), czerwiec, lipiec, sierpień.

👉 jeden przelew przychodzący na kwotę minimum 500 zł z obcego konta (może być własne konto w innym banku; nie na raty).
👉 jedna transakcja kartą płatniczą lub przez aplikację PeoPay (BLIK lub zbliżeniowo telefonem)
👉 jedno zalogowanie do aplikacji mobilnej PeoPay

Jeśli warunki te spełnisz tylko raz, po otwarciu konta (tzn. do końca miesiąca następującego po otwarciu konta), a później zapomnisz – nie jest tak źle, otrzymasz połowę premii, czyli 100 zł.

Kiedy otrzymam premię? 💸

Z tytułu otwarcia konta premię otrzymasz w 2 ratach: 100 zł do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta oraz 100 zł do 30 sierpnia 2020 r.

Z tytułu polecenia konta premię za skuteczne polecenie otrzymasz do 31 sierpnia 2020 r. Wystarczy, że nowy klient zrobi dokładnie to co Ty, lecz tylko raz, do 31 lipca 2020 r. Jeśli jednak zrobi to w 4 kolejnych okresach po założeniu konta, nowy klient otrzyma 200 zł premii za założenie konta. Lub jeśli zrobi to tylko raz – otrzyma 100 zł premii.

Czy to cokolwiek kosztuje?

W przypadku klientów do 26 roku życia – nie ma żadnych warunków, konto jest całkowicie bezpłatne, niezależnie od spełnienia lub nie warunków premii.

W przypadku klientów powyżej 26 roku życia, by konto było bezpłatne należy zapewnić w miesiącu poprzedzającym (odstąpienie od pobrania opłat):
👉 jeden przelew przychodzący (np. z własnego konta w innym banku) na minimum 500 zł (nie w ratach)
👉 dokonać jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą lub przez aplikację PeoPay (BLIK lub zbliżeniowo telefonem)

Są to jednak warunki pokrywające się z warunkami otrzymania 200 zł premii (a nawet mniejsze, bo np. bez logowania do aplikacji PeoPay), więc nie dodaje nam to zmartwień. 🙂

Jeśli nie spełnimy warunków, konto będzie kosztować nas 6 zł miesięcznie, a karta debetowa 3 zł miesięcznie. Niestety wtedy wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą będą podlegały opłacie 2,3%, minimum 5 zł. Co na marginesie i tak jest dwukrotnie korzystniejsze niż kursy walut obcych w innych bankach. Tak czy inaczej, płatności bezgotówkowe nadal będą po doskonałym kursie.

Jak polecać konto znajomym? 🙋‍♂

Wykorzystajcie moją instrukcję (w formie linka lub skopiowaną) do polecenia konta znajomym. Pamiętajcie tylko, by po otwarciu swojego konta z użyciem mojego numeru polecającego: 790381043, zmienić go na swój własny. 🙂

Regulaminy:
Premia 200 zł
Program partnerski
Tabela opłat Konta Przekorzystnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *